γσL qєςєη haηı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

γσL qєςєη haηı

тhiS iS тhє ηiqhтмaяє

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]

4 posters
YazarMesaj
oRqaNiqh__SheqeR
Admin
oRqaNiqh__SheqeR

aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..] Empty
MesajKonu: aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]   aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..] Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:37 pm

Bosluktaydım ...
Ne yapacağımı bilmiyordum
Ve SEN gökyüzünden kayan bi yıldız gibi
Birden kalbime girdin ...

(Nasıl tanıstıgımızı ASLA unutmucam bitanem SENİDE ASLA unutmucam Oqün sırf beni görmek için neler yaptıgını ... Konuştugumuz zaman gözlerinin içindeki ışığı ... Göğsüne yaslandığımdaki kalp atışlarını hiçbirini UNUTMUCAM SEVGİLİM ..)

Çözemediğim anlayamadığım
Bişi vardı sende ... Beni sana iten
Ne seni nede o sıra kendimi çözebildim
Anlayamadığım bişi vardı sende
Düşündüm ama ÇÖZEMEDİM ...
Kendimi sana bıraktım

(Her ağladığımda beni teselli eden, omzuna yaslandığım, beni korucak bana içinden gelerek aşkım dicek, konuşacak kimsem kalmadı ŞUAN AĞLIYORUM SEN YOKSUN YANLIZIM ... )

Adın .... hep dilimin ucundaydı
Ama imkansızlıklar vardı
Eğer imkansızlıklar dolu olmasaydık
YİNE bukadar severmiydim ? severmiydin ?
YİNE sana bir ömür beklerim dermiydim ...

AMA EVET DERDİM ! Ben Seni KAlpten SEVDİM ...

Şimdi sen saçma bi sebeten dolayı gidiyosun benden Hani birbirimizin hayatının aşkıydık Böyle kolaymıydı vazgeçmek AMA Belki Birgün ...

Sen benim tam anlamıyla güvendiğim ilk insansın Şimdi artık yanımda yakınımda olmadığını bilmek cok acıtıyo canımı Bundan sonra ben kimle dalga geçcem kılıbık diye Kimin boynuna sarılcam mutlu olduğumda Kimle yürücem okadar yolu ... Ama SENDEN kopamam be SEVGİLİM Sen beni görmesende ben seni uzaktan uzağa hep izlicem Moralin bozuk olduğunda gene omzuma yaslanıp derdini anlatmanı beklicem Bir nefes kadar uzağında olucam sadece ... Cuma günü bana durakta neler demiştin hatırlıomusun sevgilim ? '' AŞK ENGEL TANIMAZ '' Bu söz uğruna çok kişiyi kırdık üzdük ama biz hiç kopmadık '' AŞK'n GÖZÜ KÖRDÜR '' diye Biz birbirimize körü körüne bağlanmıştık Birgün birşeylern bizi birbirimizden koparacağını bilmeden Hani bana diyosun ya sevmek deyince benim aklıma sen geliyosun diye BİZ BÖYLE SEVMİŞTİK BE SEVGİLİM Başkası olmadı hiç senin yerinde Bundan sonrada yerine kimseyi koymucam Hep SENİ beklicek bir yanım Hep yolunu gözlücek bi tarafım ... SENİ ASLA UNUTMA SEVGİLİM ...
... Hoscakal HERBİŞEİM Hoscakal ...
http://hay-fan.benimforum.org
MaNiK_dePreSiF
Admin
MaNiK_dePreSiF

MesajKonu: Geri: aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]   aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..] Icon_minitimePtsi Haz. 01, 2009 8:49 pm

Anlattığın kadar güzel yazmış Smile Ne diyim Allah ayırmasın onları Smile
melike_d

melike_d

MesajKonu: Geri: aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]   aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..] Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 1:00 pm

ayy duyglandım
babyj3
Admin
babyj3

MesajKonu: Geri: aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]   aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..] Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 7:55 pm

oRqaNiqh__SheqeR demiş ki:
Bosluktaydım ...
Ne yapacağımı bilmiyordum
Ve SEN gökyüzünden kayan bi yıldız gibi
Birden kalbime girdin ...

(Nasıl tanıstıgımızı ASLA unutmucam bitanem SENİDE ASLA unutmucam Oqün sırf beni görmek için neler yaptıgını ... Konuştugumuz zaman gözlerinin içindeki ışığı ... Göğsüne yaslandığımdaki kalp atışlarını hiçbirini UNUTMUCAM SEVGİLİM ..)

Çözemediğim anlayamadığım
Bişi vardı sende ... Beni sana iten
Ne seni nede o sıra kendimi çözebildim
Anlayamadığım bişi vardı sende
Düşündüm ama ÇÖZEMEDİM ...
Kendimi sana bıraktım

(Her ağladığımda beni teselli eden, omzuna yaslandığım, beni korucak bana içinden gelerek aşkım dicek, konuşacak kimsem kalmadı ŞUAN AĞLIYORUM SEN YOKSUN YANLIZIM ... )

Adın .... hep dilimin ucundaydı
Ama imkansızlıklar vardı
Eğer imkansızlıklar dolu olmasaydık
YİNE bukadar severmiydim ? severmiydin ?
YİNE sana bir ömür beklerim dermiydim ...

AMA EVET DERDİM ! Ben Seni KAlpten SEVDİM ...

Şimdi sen saçma bi sebeten dolayı gidiyosun benden Hani birbirimizin hayatının aşkıydık Böyle kolaymıydı vazgeçmek AMA Belki Birgün ...

Sen benim tam anlamıyla güvendiğim ilk insansın Şimdi artık yanımda yakınımda olmadığını bilmek cok acıtıyo canımı Bundan sonra ben kimle dalga geçcem kılıbık diye Kimin boynuna sarılcam mutlu olduğumda Kimle yürücem okadar yolu ... Ama SENDEN kopamam be SEVGİLİM Sen beni görmesende ben seni uzaktan uzağa hep izlicem Moralin bozuk olduğunda gene omzuma yaslanıp derdini anlatmanı beklicem Bir nefes kadar uzağında olucam sadece ... Cuma günü bana durakta neler demiştin hatırlıomusun sevgilim ? '' AŞK ENGEL TANIMAZ '' Bu söz uğruna çok kişiyi kırdık üzdük ama biz hiç kopmadık '' AŞK'n GÖZÜ KÖRDÜR '' diye Biz birbirimize körü körüne bağlanmıştık Birgün birşeylern bizi birbirimizden koparacağını bilmeden Hani bana diyosun ya sevmek deyince benim aklıma sen geliyosun diye BİZ BÖYLE SEVMİŞTİK BE SEVGİLİM Başkası olmadı hiç senin yerinde Bundan sonrada yerine kimseyi koymucam Hep SENİ beklicek bir yanım Hep yolunu gözlücek bi tarafım ... SENİ ASLA UNUTMA SEVGİLİM ...
... Hoscakal HERBİŞEİM Hoscakal ...

HERŞEY UNUTULMAK İÇİN YAŞANIR YAŞANDIGI YERDE KALIR ACI ÇEKEREK ÖLÜR HATIRALAR.......

aŞq MeqTußu..[ßunLarı qimSe aYıRaMaz..]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DeLiNin aŞq MeqTußu..