γσL qєςєη haηı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

γσL qєςєη haηı

тhiS iS тhє ηiqhтмaяє

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn De Sizi Engelleyenleri Pişman Edin :)

YazarMesaj
MaNiK_dePreSiF
Admin
MaNiK_dePreSiF

Msn De Sizi Engelleyenleri Pişman Edin :) Empty
MesajKonu: Msn De Sizi Engelleyenleri Pişman Edin :)   Msn De Sizi Engelleyenleri Pişman Edin :) Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 5:04 pm

Bu yöntemi kendim şahsen denedim ve başarılı oldum.
Diyelim msn listenizde gıcık olduğunuz biri var. Hatta sizi engellendiğini anladığınız biri var. İntikam almak istiyorsanız. şimdi anlatıcağım yol ile onu çıldırtabilirsiniz..
Msn Messenger dan posta kutunuza yani hotmail hesabına girin...
Mail gönderme kısmına gelin ve kime yapıcaksanız onun adresini yazın..
KOnu bölümüne anlamlı bişeyler yazın. (Misal sizi engellemiş ise "Neden engellendin" diye yazabilirsiniz)
Msj bölümüne ise istediğinizi yazın...
Buraya kadar herşey sanki normal bir mail atarmış gibi.. İşin esas kısmı şimdi başlıyo..
"Gönder" yada "send" tuşuna birer saniye aralıkla istediğinz kadar basın. İçinizden "1001, 1002, 1003" diye sayarak mousenuza tıklayın.Elinizi alıştırdığınız zaman daha kolay olucak. Siz mail gönderdikçe karşı tarafa sürekli "1 yeni e-postanız var" seçeneği arka arkaya hiç durmadan gidecektir ve o kişi bunu messengerinda arka arkaya açılan pencerelerle görücektir.
Şimdi buna flood mail diyebilirsiniz. Ama flood mailleri belirli programla yaparsınız. Bu yöntem için programa falan ihtiyaç yok....

Msn De Sizi Engelleyenleri Pişman Edin :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sizi Delirtebilir Ama Gerçek
» Sizi silenlerin kimler olduğunu görün